Serial No.

Name

Tenure Started

Tenure Ended

 1. Prof. Dr. Md.Yakub Hossen 

04/11/1999

08/12/2001

 2.  Dr. Md. Mortuza Ali

09/12/2001

21/04/2004

 3. Prof. Dr. Md.Yakub Hossen 

22/04/2004

25/01/2006

 4. Prof. Dr. Md. Ruhul Amin 

26/01/2006

06/09/2006

 5. Dr. Md. Shahid Uz Zaman 

07/09/2006

07/05/2008

 6. Prof. Dr. Md. Shahid Uz Zaman 

08/05/2008

08/03/2011

 7. Prof. Dr. Md.Yakub Hossen 

09/03/2011

04/05/2011

 8.

Boshir Ahmed

05/05/2011

25/05/2013

 9.

 Dr. Md. Shahid Uz Zaman

26/05/2013

29/04/2014

 10. Dr. Md. Nazrul Islam Mondal 

30/04/2014

 still